<-Pavyzdžiai-Klausimai-kontaktai->

Projektai


2011-11-05

Šri Lanka 2011

1. Į "Laiko pėdų" FTP serverį patalpinau 15 CD audio diskų, parsivežtų iš Šri Lankos. CD yra nuripinti WAV (nekompresuotas) ir MP3 (kompresuotas 360 kbps) formatais. Diskas "Bentota Bees" yra įrašytas grupės, kuri grojo per vakarienę paskutinę dieną. Jame yra ir daina "Lanka Sri Lanka". Kaip iš FTP juos parsisiųsti skaitykite čia
2. Parsivežiau apie 1500 nuotraukų, iš kurių atrinkau apie 900 nuotraukų. Jas sutvarkiau ir paruošiau spausdinimui - ištryniau visokius kabelius, stulpus ir kitas baisenybes, kurios darkė vaizdą. Visas šias nuotraukas jau sukėliau į FTP bendram naudojimui. Kaip jas iš FTP atsisiųsti irgi skaitykite čia
3. Sumaketavau ir spaustuvėje atspausdinau XXL fotoknygą. Knygoje patalpinau apie 350 kelionės nuotraukų. Dar apie 50 panaudojau kaip puslapių foną. Jeigu kas panorėsite pasižiūrėti - važiuodami pro Kauną paskambinkite 8 682 47180 ir susitarsim. Knygą irgi patalpinau į FTP bendram naudojimui. Kad ja pasinaudoti reikalinga suisinstaliuoti programėlę iš čia .
Kai programa bus suinstaliuota, tada tarp fotoknygos JPG ir PDF failų rasite failiuką data.mcf Spauskite ant jo du kartus ir knyga atsivers.  Jeigu užteks kantrybės, tai su šitos programėlės pagalba galėsite ne tik peržiūrėti fotoknygą, bet ir pakeisti mano asmenines nuotraukas savomis ir atsispausdinti savo fotoknygą.
4. Full HD kokybe (1080/50p) su Dolby Digital 5.1 garso takeliu nufilmavau apie 450 epizodų iš kurių sumontavau 2 val. 46 min. trukmės filmą. Filmas yra įrašytas į DVD ir Blu-ray diskus (Full HD kokybe).
Į FTP filmo matomai netalpinsiu. Kita medžiaga (nuotraukos, fotoknyga ir muzika) FTP dar bus iki 2012-01-01. Jeigu kas norėsite gauti filmo kopiją, atsiųskite man į steponas@parabole.lt savo pašto adresą ir aš jums išsiųsių DVD.

Ištraukas iš filmo galite pažiūrėti čia:

Visas filmas - 2 val. 46 min.

Fotoknygos puslapių pavyzdžiai
Puslapiai yra didei (A3 formato - 42x29,7 cm)